RAWLPLUG SOKÓŁ ŁAŃCUT VS WKK WROCŁAW

Już dziś o godzinie 17:30 rozegramy kolejne spotkanie w ramach Suzuki 1 Liga Mężczyzn. Naszym rywalem będzie uznawane za jednego z faworytów do awansu wrocławskie WKK. Drużyna z Dolnego Śląska rozegrała dotychczas 6 spotkań, z czego tylko raz schodziła z boiska przegrana. Sokół ze zmiennym szczęściem, po sześciu konfrontacjach, trzy razy uznawał wyższość rywali, ale nasza gra pomału zaczyna się zazębiać. Drużyna z Wrocławia będzie doskonałym papierkiem lakmusowym do tego, by ocenić naszą realną siłę na ten moment.
Sokół rzuca średnio rywalom 94,5 punktu na mecz trafiając przy tym prawie 13 razy z dystansu. WKK rzuca średnio rywalom 84,3 punktu i trafia z dystansu 8 trójek. Sokół zbiera średnio w meczu 39 piłek pod obiema tablicami i rozdaje 23 asysty, natomiast WKK zbiera 42 piłki i notuje 20,5 asysty. Najlepszym strzelcem drużyny z Wrocławia jest Tomasz Prostak, który zdobywa średnio 14,3 punktu, a dwucyfrową zdobyczą punktową co mecz mogą pochwalić się jeszcze Piotr Niedźwiedzki, Szymon Kiwilsza i Michał Jędrzejewski. Liderem Sokoła jest Filip Małgorzaciak, który aplikuje średnio przeciwnikom 20 pkt, a dwucyfrowe zdobycze punktowe notują również Michał Jankowski, Wojciech Fraś i Patryk Pełka.
Jak te wszystkie statystyki przełożą się na bezpośredni pojedynek, dowiemy się już dzisiejszego popołudnia. Obie drużyny na papierze wyglądają imponująco. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Miejmy nadzieję, że zawodnicy obu drużyn stworzą wielkie sportowe widowisko, i że tym razem, z okrzykniętego hitem kolejki pojedynku wyjdziemy zwycięsko! Kibicujcie nam przed monitorami, transmisja w TVCOM.pl o godzinie 17:30.
Hej, hej PTG!
Rawlplug

#SokółŁańcut

Miasto Łańcut
Rafał Kumek
Klub Kibica PTG Sokół Łańcut
CAPITAL TOWERS – Rzeszów
BDS Instal Sp. z o.o. Sp. K.
#dariuszkaszowski #AnocotePolska

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA
Galicja Tomaszek
Max Elektro

#renga

Multifarb Sp z oo
Delikatesy ASIA

#bimexbollhoff

Hotel Łańcut
Supico
AP Stacje Paliw
Bester Studio

#zakładinstalatorstwaelektrycznego

Cukiernia Paweł Pasierb
PiktoNówka Łańcut
Agencja Ochrony Szakal
Centrum Usług Szkoleniowych
Rehalab Academy
Far-Lak Łańcut
Iskierka
Lancerto
Bistro & Sala zabaw Łobuziak
SuperNowości24
Podkarpacki sport na nowiny24.pl
TVP3 Rzeszów
Polskie Radio Rzeszów
Kominki GROZ
MOSiR Łańcut
Polski Związek Koszykówki
Aerowatch Poland
Suzuki Polska
Selenka Wieniec Zdrój

Attachment