POWSTRZYMAĆ DZIKI I WRÓCIĆ NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ!

dom_dziki_Warszawa

 

Początek sezonu nie układa się po naszej myśli. Ciągłe kłopoty zdrowotne, izolacja, przekładane mecze z pewnością nie wpływają dobrze i mobilizująco na drużynę. Nie ma co jednak szukać wymówek i czas wrócić na zwycięską ścieżkę. Już w najbliższą sobotę będzie ku temu okazja. Do gniazda Sokoła zawitają Dziki z Warszawy, które dysponują kilkoma znanymi i doświadczonymi graczami. Pamuła, Grochowski, Nowerski, Krefft, Dębski czy Gospodarek to zawodnicy, którzy z niejednego koszykarskiego pieca chleb jedli i nikomu nie trzeba ich przedstawiać. Nasi rywale do tej pory rozegrali cztery spotkania przegrywając tylko jedno ze Słupskiem. Sokół natomiast rozegrał tylko trzy spotkania, niestety przegrywając dwa z nich. O ile nasza gra w ataku wygląda dobrze, o tyle konieczne są zmiany w organizacji obrony. Jak poprawimy ten element, to machina z Łańcuta powinna się rozpędzić na dobre.

Tego życzymy naszej drużynie i zapraszamy serdecznie przed monitory w najbliższą sobotę o godzinie 17:30.

Jak zwykle relację live przeprowadzi dla Was firma Roland Film -> oglądaj

Ponadto obecny będzie redaktor Stanisław Jagiełło 🎙️ z Polskiego Radia Rzeszów – transmisja w Sportowych Taktach – sobota 24.10. godzina 17.30.

🔸 Strona internetowa: https://bit.ly/3hWhGbO
🔹 Radio: 90,5 FM

 

HEJ, HEJ PTG!

 

Attachment