EXTREMALNE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NA SPEEDZIE – OLIMP SPORT NUTRITION!

EXTREMALNE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NA SPEEDZIE – czyli Olimp Sport Nutrition​ dla naszych zawodników!

🌞 Lato tuż, tuż – trzeba spalić tkankę tłuszczową – to już ostatni dzwonek – pomoże Wam ➡️ Thermo Speed® Extreme Mega Caps®/Mega Capsules® – to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych składników pokarmowych, które wspomagają proces termogenezy – ekstraktu guarany, tyrozyny, kofeiny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, co przyczynia się do rozwoju suchej masy mięśniowej. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz wszystkim chcącym pozbyć się trudnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej.
My STOSUJEMY!

zul_pm_Thermo-Speed-Extreme-120kaps-Mega-Caps-R-3761_1

Attachment