HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO!!!

HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO ‼️‼️

W sezonie rozgrywkowym 2013/2014 w I rudzie Play Off spotkaliśmy się z Polfarmexem Kutno, który zajął wówczas 3 miejsce, a my 6. Przegraliśmy z Kutem w I fazie 1:3. Obecny sezon „zamienił” oba zespoły nie tylko miejscami, ale także wynikiem końcowym – to właśnie PTG Sokół Łańcut​ może dzisiaj cieszyć się z awansu do półfinału – po doskonałym rewanżu sprzed lat.
Po wczorajszej porażce i drobnym urazie drugiego rozgrywającego Artura Włodarczyka stanęliśmy przed ciężkim zadaniem wyrwania zwycięstwa na trudnym kutnowskim parkiecie. Przebieg spotkania zaprzeczył wcześniejszym obawom, gdyż nasz zespół od początku nadawał ton. Wypracowaną przewagę w I kwarcie stopniowo powiększał wygrywając dwie następne kwarty (18:21, 22:27, 10:15).
W 9 minucie IV kwarty po jednym celnym rzucie wolnym Kamila Zywerta prowadzimy 81:67. Do końca kontrolujemy wynik i wygrywamy mecz nr 4: 82:76 💪💪💪

Serdecznie gratulujemy wyniku! ✊👏👏👏
Kolejnym rywalem PTG Sokół Łańcut w półfinale będzie zespół Jamalex Polonia 1912 Leszno, z którym pierwsze dwa spotkania rozegramy na hali Trapez w Lesznie (28-29.04.2018).

W półfinale zagrają także: KS Spójnia Stargard​ oraz GKS Tychy Koszykówka​ . Poznaliśmy także komplet spadkowiczów. Pierwszoligowy szczebel rozgrywek w kwietniu opuściły KK Warszawa​, KKS Siarka Tarnobrzeg S.A.​ oraz Zetkama Doral Nysa Kłodzko​.

➡️Hej, hej PTG!🏀💪

#razemtworzymyŁańcut #tworzymyŁańcut #łańcutmiastokoszykówki

Miasto Łańcut Stanisław Gwizdak SB Complex TSL Podkarpackie CARGO Multifarb Sp z oo Far-Lak Łańcut Kominki GROZ Delikatesy ASIA #bestersklejki OMEGA Pilzno Koelner Polska AP Stacje Paliw #techgraf #bimexbollhoff Roman Bijak #oknoplast Krzysiek Wojciechowski Rehalab Academy Usługi Turystyczne Kwoszcz #jaremaakryl #łzk #ciepłowniałańcut Supico Cutline Wear Factory Lancerto Max Elektro Hotel Łańcut Selenka Wieniec-Zdrój Optyk Kwaśniak Klub Kibica PTG Sokół Łańcut PiktoNówka Łańcut Agencja Interaktywna Creativium#zakładinstalatorstwaelektrycznegoJózefOlejarka Józef Olejarka Cukiernia Paweł Pasierb Polskie Radio Rzeszów TVP3 Rzeszów Podkarpacki sport na nowiny24.pl SuperNowości24 Rawlplug LLC Olimp Sport Nutrition