SMAK SPOTKAŃ DERBOWYCH POWRACA!

SMAK SPOTKAŃ DERBOWYCH POWRACA!
 
Ostatnie spotkanie derbowe w naszej hali odbyło się 27 lutego 2016 roku z Miastem Szkła Krosno, kiedy to po bardzo emocjonującym meczu ulegliśmy późniejszemu triumfatorowi rozgrywek 80:84.
31 stycznia 2018 zapraszamy na kolejne derby Podkarpacia rozgrywane w naszym mieście. Podejmujemy KKS Siarka Tarnobrzeg S.A.. To zespół, który jest „spadkowiczem” z najwyższej klasy rozgrywkowej i obecnie zajmuje 8 miejsce z 29 punktami na koncie. Najbardziej znanym zawodnikiem, który występuje w barwach Siarki to Piotr Niedźwiedzki, pochodzący z Wałbrzycha, mierzący 210 cm wzrostu ma w sowim CV m.in. vice Mistrzostwo Świata U17 w 2010 roku.
Mamy nadzieję, że zbliżające się spotkanie przysporzy dużo emocji, i że pomożecie w walce z przeciwnikiem. Czekamy na Was! Bądźcie naszym 6 zawodnikiem!
 
I jeszcze jedna ważna informacja – firma TS Logistics sp. z o.o. zaprasza do udziału w konkursach dla dzieci i dorosłych!
 
Klub Kibica PTG Sokół Łańcut Miasto Łańcut Stanisław Gwizdak SB Complex TS Logistics sp. z o.o. Delikatesy ASIA Passa Grupa Polskich Sklepów Spożywczych Selenka Wieniec-Zdrój Lancerto Agencja Interaktywna Creativium Optyk Kwaśniak Usługi Turystyczne Kwoszcz OMEGA Pilzno AP Stacje Paliw Max Elektro Multifarb Sp z oo #bestersklejki #oknoplast #techgraf #ciełowniaŁańcut #łzk #bimexbollhoff Olimp Sport Nutrition Cukiernia Paweł Pasierb Hotel Łańcut MOSiR Łańcut Far-Lak Łańcut
siarka

Attachment