CZAS NA PODSUMOWANIE – DZIĘKUJEMY!

CZAS NA PODSUMOWANIE – DZIĘKUJEMY!

Trzy lata temu wspólnie z Łukasz Burda podjęliśmy się organizacji mikłajkowo-świątecznej akcji zbierania pluszaków dla dzieci: z domu dziecka, przebywających w świetlicach Caritasu, a także (w tym roku) dla Domu Matki i Dziecka. W dniu wczorajszym zebraliśmy około 260 maskotek, mnóstwo artykułów higieniczno-kosmetycznych dla dzieci ( w tym: pampersy, chusteczki nawilżane dla dzieci, oliwki, kremy, balsamy, pudry, mydełka, gąbki, i inne) – nie potrafię powiedzieć ile, bo nie liczyłam, ale mogę powiedzieć, że nie byliśmy w stanie tego unieść….
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się naszej wspólnej akcji SOKÓŁ-DZIECIOM: Burmistrzowi Miasta, naszym zawodnikom, trenerom, działaczom, zawodnikom i trenerom z WKS Śląsk Wrocław (koszykówka), właścicielom firm z terenu Łańcuta, Rzeszowa, dzieciom z zaprzyjaźnionych szkół, dzieciom z klubów sportowych i przede wszystkich WAM – naszym KIBICOM! jesteście WSPANIALI! Cieszę się, że każdy z Was podarował odrobinę swojego serca i uśmiechu i podzielił się z tymi, którzy tego potrzebują. Wczorajsza akcja – organizowana już po raz trzeci – pokazała nam, że możemy na siebie liczyć i że razem tworzymy NASZ klub, NASZĄ małą społeczność, NASZE miasto!
Już wczoraj wieczorem zebrane artykuły, maskotki i ubrania dla małych dzieci (tych było 5 worków – przekazał je nasz trener Mateusz Leja – dziękuję Ci szczególnie) przekazaliśmy księdzu Markowi (Ks Marek Blecharczyk). W poniedziałek zostaną zawiezione do Domu Matki i dziecka.
Pragniemy podziękować wszystkim za pomoc: wolontariuszom, pracownikom MOSiR Łańcut, Pani Aneta Best – r za użyczenie kosza, Bartkowi za jego transport Bart Detkiewicz, wszystkim dzieciakom za ekspresową zbiórkę i pomoc w liczeniu :)
Małgorzata Kaszowska

Attachment