I Ty możesz zostać Sokolim Mikołajem!

I Ty możesz zostać Sokolim Mikołajem! Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji naszych partnerów i firmy współpracujące :)

Tradycją już stało się, że w okolicach mikołajek, nasz klub organizuje zbiórkę zabawek pluszowych, przyborów szkolnych, a tym razem również kosmetyków dla najmłodszych. Mogą to być pampersy, balsamy, kremy, chusteczki nawilżane, zasypki itd. Wszystkie te rzeczy trafią do podopiecznych Domu Samotnej Matki i Dziecka w Przemyślu.

Część zabawek pluszowych, które jak co roku wyrzucimy na parkiet w przerwie spotkania trafi również do podopiecznych łańcuckiego stowarzyszenia Caritas i świetlicy wzrastanie.

Liczymy na Wasze dobre serca, zasypmy cały parkiet pluszakami, podzielmy się kosmetykami i środkami czystości dla niemowląt. Dla nas to drobiazg, dla Nich codzienna walka o godne życie i odrobinę przyjemności.

Pamiętajcie, najbliższa sobota tj. 9 grudnia o godzinie 17:30 podczas meczu ze Śląskiem Wrocław wszyscy zostajemy Świętymi Mikołajami!

Miasto Łańcut Stanisław Gwizdak OMEGA Pilzno SB Complex TS Logistics sp. z o.o. Multifarb Sp z oo Max Elektro AP Stacje Paliw Selenka Wieniec-Zdrój Hotel Łańcut Delikatesy ASIA Olimp Sport Nutrition Cukiernia Paweł Pasierb Starostwo Powiatowe w Łańcucie – Powiat łańcucki Cutline Wear Factory Usługi Turystyczne Kwoszcz #bestersklejki #oknoplast #bimexbollhoff Lancerto Far-Lak Łańcut Optyk Kwaśniak Rehalab Academy Krzysiek Wojciechowski WRZUĆ NUDĘ DO KOSZA Agencja Interaktywna Creativium Podkarpacki sport na nowiny24.pl #techgraf #łzk #ciepłowniaŁańcut SuperNowości24 Polskie Radio Rzeszów TVP3 Rzeszów Supico Parafia Św. Michała Archanioła w Łańcucie Ks Marek Blecharczyk Łukasz Burda Klub Kibica PTG Sokół Łańcut WKS Śląsk Wrocław Marek Kapłon

MIKOŁAJKI_2017(5)

Attachment