Spotkanie z GKS Tychy – zapowiedź

W dniu tak ważnego dla nas Święta Niepodległości, które jest wpisane w naszą historię, walczymy na łańcuckim parkiecie z GKS Tychy Koszykówka. Serdecznie Was zapraszamy – bądźcie z nami – walczcie z nami!
Na ten dzień PZKosz zaplanował X kolejkę spotkań. Nasz rywal, który z bilansem 4/4 obecnie zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że przed sezonem zespół ten był typowany przez sportowych ekspertów jako jeden z faworytów tych rozgrywek. Bardzo mocny personalnie, zbudowany z uznanych nazwisk: Kulon, Hałas ( Piotr Ha Las gracz, który reprezentował barwy Sokoła przez 2 sezony 2011/2012 i 2012/2013), Małgorzaciak, Szymczak, Mazur, Kowalewski, Nowerski, Deja czy Słupiński został ostatnio wzmocniony kolejnymi dwoma zawodnikami. Do GKS dołączyli: Michał Jankowski (pozycja 2/3, rzucający, niski skrzydłowy) oraz Kacper Majka (rozgrywający, pochodzący z Przemyśla).
Michał Jankowski to typowy strzelec, który ostatnie sezony spędził na parkietach ekstraklasy w takich klubach, jak: Polonia 2011 Warszawa, PGE Turów Zgorzelec, Start Gdynia, Czarni Słupsk, Polski Cukier Toruń, WKS Śląsk Wrocław czy TBW Start Lublin.
Jak widać przed nami bardzo ciężkie zadanie – walka z niezwykle mocnym zespołem…..
Bądźcie z nami!
hej, hej PTG!

Attachment