Adrian Warszawski – wywiad

Rozmowa z nowym zawodnikiem Sokoła Łańcut Adrianem Warszawskim:

1. Adrian powiedz czy zdążyłeś się już rozgościć na dobre w Łańcucie? Miałeś już czas zwiedzać miasto ? Jak Ci się tu podoba?

– Myślę że mogę tak powiedzieć że już się rozgościłem, jest tu piękny zamek do którego się czasami wybiorę na spacer a miasto mi się bardzo podoba.

2. Powiedz jak to się stało, że trafiłeś do drużyny Sokoła? Czy długo trener Kaszowski musiał Cię przekonywać do przejścia właśnie tutaj?

-Trener Kaszowski zadzwonił do mnie osobiście, spytał się mnie czy jestem chętny przyjechać na testy do Sokoła w wakacje, zgodziłem się od razu bo słyszałem dużo dobrych opinii o Trenerze.

3. Jaką wizję drużyny i Twojej roli w składzie Sokoła przedstawił CI trener Kaszowski?

– Jestem pierwszy sezon w 1 lidze, więc na razie nie mam przedstawionej swojej pozycji i ją dopiero tworzę. Drużynowo chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik sportowy.

4. Jak podoba Ci się skład naszej drużyny, uważasz, że po raz kolejny powalczymy o medale?

– Sądzę że możemy utrzeć nosa w tym roku wielu drużynom ponieważ mamy młody skład i patrząc po sparingach łatwo skóry nie sprzedamy.

5. Kilka ostatnich sezonów spędziłeś w drugiej lidze, ale miałeś też epizody w ekstraklasie. Dostawałeś od trenerów niższych lig spore zaufanie. Powiedz jak widzisz siebie na parkietach pierwszoligowych?

– Pierwsza liga to dla mnie coś nowego, w 2 ligach zazwyczaj bywałem liderem więc musiałem większość akcji brać na siebie, tutaj jest inaczej, tu cały zespół gra i musimy się na wzajem napędzać.

6. Czy drużyna Sokoła to dla Ciebie epizod i pewien etap w karierze, czy może miałbyś ochotę zagrzać tu miejsce na dłużej?

– Bardzo mi się tutaj podoba, wszystko jest super zorganizowane, jeżeli miałbym zostać to myślę że bym się nie zastanawiał nad tym.

7. Co chciałbyś osiągnąć z drużyną Sokoła w tym sezonie, czy jakieś wymagania postawił już przed Wami trener i zarząd klubu?

– Ja jestem zawsze pozytywnej myśli myśli i sądzę, że nawet możemy walczyć o medal w tym roku.

8. Kto Twoim zdaniem będzie faworytem pierwszej ligi w obecnym sezonie? Które składy „ na papierze „ zrobiły na Tobie największe wrażenie?

– Na papierze wygląda to tak 1. Sokół 2. R8 Kraków 3. Spójnia Stargard

9. Czego możemy życzyć Ci zarówno sportowo jak i prywatnie?

– Aby obyło się bez kontuzji bo to jest największy mankament sportowców.

10. Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć Witaj W Łańcucie i czuj się u ans dobrze ! Dziękuje za rozmowę 🙂

– Dziękuje również i pozdrawiam

Rozmawiał Łukasz Burda

 

warszawski

Attachment