Sokół wystartował. Przygotowania do ligi ruszyły pełną parą!

Sokół wystartował. Przygotowania do ligi ruszyły pełną parą!

W dniu 1 sierpnia drużyna trenera Dariusza Kaszowskiego rozpoczęła okres przygotowawczy do nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2017/18. Zawodnicy trenują dwa razy dziennie. Naprzemiennie do południa teren i siłownia a trening wieczorny w hali łańcuckiego MOSiR-u. Do dyspozycji aktualnie trener ma 14 zawodników. Wszyscy nowo pozyskani zawodnicy stawili się w komplecie, dodatkowo klub powołał czterech młodych i zdolnych wychowanków Aleksander Mac, Jakub Błachowicz-Kiełb, Szymon Dziedzic i Maciej Mroziak.

Jak udało nam się dowiedzieć, skład Sokoła nie jest jeszcze ostateczną wersją, jaką widzą trenerzy. Ciągle trwają poszukiwania i toczą się rozmowy z kolejnymi graczami.

Jak poinformował nas trener, w okresie przygotowawczym drużyna Sokoła weźmie udział w kilku turniejach, oraz rozegra mecze sparingowe. Na chwilę obecną terminarz gier kontrolnych przedstawia się następująco:

* 25-27 sierpień – Turniej w Gliwicach z udziałem gospodarza GTK Gliwice, Pogoń Prudnik, GKS Tychy i Sokół ŁAńcut

* 1-3 wrzesień – Sparing w Łańcucie ( przeciwnik nieznany)

* 8-10 wrzesień – Turniej w Tarnobrzegu z udziałem: Siarki Tarnobrzeg, Znicza Pruszków, KK Warszawa i Sokoła Łańcut

* 15-17 września – Mistrzostwa Podkarpacia w Przemyślu z udziałem : Siarki Tarnobrzeg, Miasta Szkła Krosno i Sokoła Łańcut

Liga startuje 23 września!

15 14 13 12 11 10 9 8 7

Attachment

15 14 13 12 11 10 9 8 7