KILER- ów dwóch …? Nie….., ZYWERT- ów dwóch w Sokole!

KILER- ów dwóch …? Nie….., ZYWERT- ów dwóch w Sokole!

Polskie kino filmowe ma swoich bohaterów w postaciach „kiler-ów dwóch” a my mamy ogromną nadzieję, że bohaterami kibiców Sokoła będą bracia Marek i Kamil,
czyli „ Zywert-ów dwóch”.

Otrzymaliśmy jeszcze cieplutką informację, że wspomniane rodzeństwo w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy Sokoła Łańcut. Marek to gracz, który dał się już poznać z dobrej strony kibicom Sokoła. Nie raz przesądzał w pojedynkę o losach spotkania, karcąc przeciwników trójkami lub wjazdami pod kosz. Ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli oglądać tego zawodnika na łańcuckim parkiecie.

Marek zeszły sezon zakończył ze średnią 8,1 pkt 5 as i 11,1 eval na mecz. Niestety kontuzja kostki wykluczyła go z najważniejszej części sezonu, a jego brak był widoczny na boisku. Mamy nadzieję, że w tym roku kontuzje będą omijać Marka szerokim łukiem.

Rozgrywający Kamil Zywert natomiast, to obecny mistrz Polski w koszykówce męskiej. Tytuł ten zdobył wraz ze Stelmetem Zielona Góra, w którego to barwach występował, a w finale ligi wspomniany Stelmet pokonał Polski Cukier Toruń. Kamil nie dostawał jednak w drużynie mistrza Polski zbyt wielu szans na pokazanie swoich umiejętności, jednak jesteśmy przekonani, że trening z najlepszymi graczami i trenerami w kraju, zaprocentuje na pierwszoligowych parkietach w drużynie Sokoła.

Cieszymy się bardzo z tego transferu i życzymy powodzenia.
Panowie życzymy Wam miłego pobytu w Łańcucie i samych sukcesów sportowych. Powodzenia!!!

fot. zastal Zielona Góra

Zywert

Attachment

Zywert