Kapitan nie opuszcza statku!

Kapitan Nie Opuszcza Statku!

Kibice chyba nie wyobrażali sobie innego scenariusza jak ten, w którym kapitan naszej drużyny Maciej Klima zostaje w drużynie na kolejny sezon. Tak też się stało. Maciej podpisał kontrakt na grę w Sokole, tym samym będziemy mogli kolejny raz oglądać tego gracza na naszym parkiecie.

Symbol drużyny Sokoła, ulubieniec publiczności w zeszłym sezonie wybrany do pierwszej piątki ligi. Zdobywał średnio 12 pkt na mecz, zbierał 8,5 piłki na obydwu tablicach a Jego wskaźnik eval zatrzymał się na 18,2. Maciej zdobył w 36 meczach 432 pkt i było to jeden z lepszych sezonów w karierze.

Na dzień dzisiejszy Sokół pod koszem ma zakontraktowanych trzech graczy Rafał Kulikowski, Michał Sadło ( Rosa Radom ), Maciej Klima. Oraz gracza obwodowego Bartłomieja Karolaka
( AZS UMCS Lublin). Niebawem kolejne wieści z obozu Sokoła!Maciej Klima

Attachment

Maciej Klima