Sokół dzieciom!

Sezon rozgrywkowy się zakończył, ale zawodnicy Sokoła nadal pracują na rzecz społeczności lokalnej – szczególnie dla tych najmłodszych mieszkańców – ze szkół podstawowych. W dniu dzisiejszym kapitan PTG Sokół Łańcut Maciej Klima odwiedził uczniów z klasy III A i III D w Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie. Podczas lekcji wychowania fizycznego Maciek przeprowadził z dziećmi namiastkę profesjonalnego treningu oraz szereg gier i zabaw – czyli koszykówka poprzez zabawę. Zaangażowanie dzieci, uśmiech na twarzy są dla nas najpiękniejszym prezentem. Każde dziecko otrzymało zdjęcie kapitana z własnoręczną dedykacją i podpisem oraz zdrowy, owocowy mus :)
Oprócz wspanialej zabawy dzieci mogły zobaczyć świat z nieco innej perspektyw…. a mianowicie z poziomu naszego zawodnika :) zresztą sami zobaczcie na zdjęciach :)
Nasze akcje wspiera Polska Grupa Energetyczna (PGE)! dziękujemy!

fot. Małgorzata Kaszowska, Sokół Łańcut

22m

28m

 

Attachment