Przed nami mecz nr 3!

Przed nami mecz nr 3

W rywalizacji do trzech zwycięstw w pierwszej rundzie Play Off prowadzimy 2:0 z Pogonią Prudnik. Dwa pierwsze spotkania rozegrane w Łańcucie padły łupem Sokoła. Pierwsze z nich do ostatnich minut trzymało w napięciu a goście z Prudnika postawili gospodarzom wysoko poprzeczkę. Ostatecznie Sokół wygrywa to starcie 87:81. Najlepiej punktującym zawodnikiem naszej drużyny w tym spotkaniu był Sebastian Szymański 29 pkt, ale statuetkę najwartościowszego gracza odebrał Krzysztof Krajniewski.

Drugi pojedynek miał już inny przebieg. Sokół od samego początku narzucił swój styl gry, dzielił się piłką (27 asyst) i wykazał niezłą skuteczność z dystansu. Do tego agresywna obrana w naszym wykonaniu pozwoliła na wypracowanie wysokiej przewagi i dowiezienie jej do końca. Graczem meczu został Sebastian Szymański zdobywca 18 pkt, a mecz zakończył się wynikiem 105:77

Obie drużyny borykają się z problemami zdrowotnymi. Zarówno pod koszem jak i na obwodzie, po obu stronach zabrakło kluczowych graczy. Jak do tej pory lepiej z tymi stratami poradził sobie Sokół. Jednak już w najbliższy weekend 22/23 kwietnia w hali sportowej w Prudniku odbędą się kolejne pojedynki, a parkiet Prudnickiej Pogoni nie jest zbyt gościnny, o czym już mieliśmy okazję się przekonać….

Jak przerwa świąteczna wpłynęła na oba zespoły? Czy udało się zaleczyć choć częściowo urazy i kontuzje? Czy do rozstrzygnięcia tej batalii potrzebny będzie mecz niedzielny, czy może już w sobotę cieszyć się będziemy z awansu do półfinału? Tego wszystkiego dowiemy się już w najbliższą sobotę 22 kwietnia od godziny 17:30

Hej, hej PTG!

PLAY_OFF_1

Attachment